www.ovb.sk – OVB finančné poradenstvo | Katalóg skstranky.sk

www.ovb.sk – OVB finančné poradenstvo

OVB Allfinanz Slovensko a.s.OVB Allfinanz Slovensko a.s. // // finančné, sprostredkovanie, naši, finančný, financie, ciele, kariéra, majetku, sprostredkovateľa, pomohol, záväzkov, plán, finančného, ktorý, spoločnosti, slobode, budúcnosť, finančných, kontakt, finančnej, finančné sprostredkovanie, finančný plán, finančného sprostredkovateľa, finančnej slobode, ovb naši

URL adresa: http://www.ovb.sk

Doplňujúce informácie o webe:
"UTF-8

O spoločnosti My v Európe Naši partneri Etika v OVB Naši finanční sprostredkovatelia Finančné sprostredkovanie Existenčné istoty Budovanie majetku Zabezpečenie majetku Zhodnocovanie majetku Kariéra Pre médiá Tlačové správy Aktuality Kontakt Sitemap Naši finanční sprostredkovatelia Ochrana osobných údajov Som sama sebouOVB myslí dopredu a sprevádza ma na mojej ceste k zabezpečenej budúcnosti a finančnej slobode Na partnerovi záležíMoje ciele a priania sú pre moju budúcnosť dôležité. OVB je môj optimálny a kvalifikovaný partner pre otázky financií a zabezpečenia. Spolu kráčame k mojej finančnej slobode. MY PRE VÁSRozumieme peniazom, orientujeme sa v spleti finančných produktov a ponúk. Rozumieme klientom, pomáhame formulovať finančné ciele a napĺňať sny jednotlivcom, rodinám aj podnikateľom. Zhodnocujeme majetok a vedieme k finančnej slobode. DOBRÝ ŽIVOTS OVB si môžeme bezstarostne vychutnávať každý deň. Spoliehame sa na profesionálov. Naši odborníci na financie pôsobia po celom Slovensku.

Nájdite si toho, ktorý je k Vám najbližšie.

Vyhľadať

Naše služby

OVB si zakladá na dlhodobom komplexnom finančnom sprostred­kovaní s vysokou pridanou hodno­tou. Naším cieľom je uspokojovať potreby našich klientov a pomáhať im napĺňať ich životné ciele. Finančné sprostredkovanie u nás vždy začína analýzou klientovej súčasnej situácie.

O spoločnosti

Finančné sprostredkovanie

Hovoríme s ľuďmi o ich želaniach a cieľoch, zaznamenávame ich momentálnu situáciu a vypracovávame pre nich individuálne riešenia s prihliadnutím na štátne zabezpečenie a podporu.

Finančné sprostredkovanie

Kariéra s OVB

Byť finančným sprostredkovateľom pre OVB znamená objavovať nové možnosti, spoznávať nových ľudí a pomôcť svojim klientom. Finančné sprostredkovanie v OVB nie je iba prácou, ale aj zábavou, preto každý deň pracujeme s úsmevom.

Kariéra OVB

Kancelárie našich sprostredkovateľov

Nájdite si svojho finančného sprostredkovateľa pre riešenie Vašich individuálnych finančných otázok.

Kancelárie OVB

Naši klienti o prínose služieb OVB Naši klienti o prínose služieb OVB  „Narodilo sa nám dieťa a my sme rodinné financie dovtedy nijako mimoriadne neriešili. Po narodení syna sme pocítili silnú zodpovednosť aj za jeho budúcnosť. Nevedeli sme však ako usporiadať všetky naše financie tak, aby sme z nich optimálne vyšli a strácali sme prehľad, čo máme kde požičané. Finančný sprostredkovateľ OVB, ktorému sme dôverovali, nám pomohol vniesť v prvom rade poriadok do rodinného rozpočtu a urobil audit všetkých záväzkov a zmlúv. Následne nám zostavil finančný plán, ktorý myslí na dlhodobé ciele (štúdium nášho syna), ako aj na neočakávané udalosti." „Musel som splácať niekoľko finančných záväzkov súčasne a ešte som si potreboval akútne požičať ďalšie peniaze. Moja finančná situácia bola kritická, a ja som nevedel, ako sa z nej dostať do bezpečia. Finančný sprostredkovateľ OVB mi pomohol „upratať“ moje financie a plánovať budúcnosť bez dlhov a zbytočných záväzkov. Vďaka jeho profesionalite mám spoľahlivý finančný plán a budúcnosti sa už nebojím.“ „Chcel som si zabezpečiť vlastné bývanie, ale nemal som na to, ani som sa nevedel vyznať v ponukách bánk. Požiadal som o pomoc finančného sprostredkovateľa. Dnes mám vlastný byt, ktorý postupne splácam. Môj finančný agent z OVB mi pomohol nielen s výberom správneho financovania bývania, ale naučil ma pozerať sa na moje financie komplexne, myslieť dopredu a rozumne si nastaviť svoj finančný plán.“  

Zostaňte v kontakte:

Facebook OVB Portál OVB Mail Kontakt OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Kukuričná 8832 48 Bratislava 3

Tel.: +421 2 581 024 11/12Mobil: +421 905 980 828/29Telefax: +421 2 581 024 06Mail: web@ovb.sk

O spoločnosti Finančné sprostredkovanie Kariéra Pre médiá Kontakt

Chcete byť úspešní a nezávislí? Pridajte sa k nám. Na www.chcemuspech.sk sa dozviete viac o povolaní finančného sprostredkovateľa.

Copyright © 2015 by OVB Allfinanz Slovensko a.s. | All Rights Reserved

Back to top ...

finančné, sprostredkovanie, naši, finančný, financie, ciele, kariéra, majetku, sprostredkovateľa, pomohol, záväzkov, plán, finančného, ktorý, spoločnosti, slobode, budúcnosť, finančných, kontakt, finančnej, finančné sprostredkovanie, finančný plán, finančného sprostredkovateľa, finančnej slobode, ovb naši