Pbbasket.sk - Basketbal Považská BystricaPbbasket.sk - Basketbal Považská Bystrica // Oficiálna web stránka basketbalového klubu BK Považská Bystrica // basketbal, povazska bystrica, klub, sport

Doplňujúce informácie o webe:
UTF-8

Oficiálna web stránka basketbalového klubu BK Považská Bystrica Basketbal Považská Bystrica AKTUALITY O KLUBE Tréneri Rozpis tréningov Úspechy História Odchovanci Telocvičňa DRUŽSTVÁ Muži Juniori (U19) Kadeti (U17) Starší žiaci (U15) Žiaci (U14) Starší mini žiaci (U12) Mladší mini žiaci (U11) PROJEKTY Minibasketbalové hry Pohybové a loptové hry GALÉRIA 2 % KONTAKT Naša prípravka vyhrala Fatranskú mikroligu

Gratulácia Piťovi, rozlúčka so Špirom a ukončenie sezóny Naša prípravka vyhrala Fatranskú mikroligu Hráčom víkendu sa stal celý kolektív starších žiakov Starší žiaci majstrami Slovenska Starší žiaci majstrami Slovenska

Gratulácia Piťovi, rozlúčka so Špirom a ukončenie sezóny Naša prípravka vyhrala Fatranskú mikroligu Hráčom víkendu sa stal celý kolektív starších žiakov Starší žiaci majstrami Slovenska Dávid Galko opäť hráčom víkendu V pomerne krátkom slede sa Dávid Galko stal po druhýkrát hráčom víkendu. V uplynulom turnaji Fatranskej mikroligy, ktorý sa odohral u nás doma, dominoval Dávid... Za morom si odkrútil prvú sezónu aj Michal Čekovský Michal Čekovský má za sebou prvú sezónu na americkej University of Maryland. Dá sa povedať, že bola vydarená. Mišo pravidelne nastupoval na zápasy svojho... Kadetom ušiel finálový turnaj v predĺžení Kadeti ŠBK Junior Levice - IMC Slovakia Považská Bystrica 92 : 97 pp (38:39) Štvrtiny a predĺženie: 17:19, 21:20, 20:22, 20:17, 14:19. IMC: Čavoj 32 (2... Starší žiaci majstrami Slovenska Počas víkendu sa konali v Leviciach majstrovstvá Slovenska v kategórii starších žiakov. Na turnaji sa zúčastnili štyri najlepšie družstvá po dlhodobej časti. ŠBK Junior Levice, IMC Slovakia Považská Bystrica, ŠKP Banská... Dávid Galko opäť hráčom víkendu V pomerne krátkom slede sa Dávid Galko stal po druhýkrát hráčom víkendu. V uplynulom turnaji Fatranskej mikroligy, ktorý sa odohral u nás doma, dominoval Dávid najmä strelecky. Ako uviedol v rozhovore, jeho dobré výkony nie sú len... Za morom si odkrútil prvú sezónu aj Michal Čekovský Michal Čekovský má za sebou prvú sezónu na americkej University of Maryland. Dá sa povedať, že bola vydarená. Mišo pravidelne nastupoval na zápasy svojho tímu, odohral 30 zápasov, priemerne nastúpil na 12,6 minúty, zaznamenal... 17.5. F4 U15 Pov. Bystrica - Karlovka BA 82:57 16.5. F4 U15 Levice - Pov. Bystrica 67:83 15.5. F4 U15 Pov. Bystrica - Banská Bystrica 66:50 10.5. U17 Banská Bystrica - Pov. Bystrica 83:79 9.5. U17 Levice - Pov. Bystrica 92:97 9.5. U12 Banská Bystrica - Pov. Bystrica 55:14 9.5. U12 Banská Bystrica - Pov. Bystrica 35:23 3.5. U19 Pov. Bystrica - Svit 97:72 2.5. U19 Pov. Bystrica - Spišská Nová Ves 91:76 1.5. U11 Pov. Bystrica - Žilina "A" 11:71 © 2012 | všetky práva vyhradené pre BK Považská Bystrica INVERSE | enjoy in peace ...

bystrica, í, star&scaron, žiaci, slovenska, považská, banská, majstrami, galko, levice, kendu, michal, dávid, hrá, ví, sezó, odohral, pravka, prí, na&scaron, turnaji, vyhrala, žiakov, mikroligu, fatranskú, víkendu, pov bystrica, star&scaron í, považská bystrica, í žiaci, žiaci majstrami, banská bystrica, ví kendu, majstrami slovenska, hrá čom, čom ví, bystrica pov, prí pravka, vyhrala fatranskú, fatranskú mikroligu, pravka vyhrala, star&scaron í žiaci, hrá čom ví, í žiaci majstrami, žiaci majstrami slovenska, čom ví kendu, vyhrala fatranskú mikroligu, prí pravka vyhrala, pravka vyhrala fatranskú